Eigen productie in Lingewaard

3D laten printen in Haalderen

Printics zit in Haalderen, tussen Arnhem en Nijmegen. We printen hier zelf: geen dropshipping, wel een werkplaats met printers, mensen die meedenken en een pakket dat we zelf controleren voordat het de deur uitgaat.

Kom je uit Arnhem, Nijmegen, Bemmel of ergens in de Betuwe, dan is afhalen vaak handig. Woon je verder weg, dan sturen we het gewoon met PostNL. Gratis verzending vanaf €29.

Waar we zitten

Van der Mondeweg 36B

6685BP Haalderen · Nederland

Haalderen hoort bij Lingewaard, aan het einde van de A15. Met de auto volg je de N325/A15 richting Bemmel/Haalderen. Parkeren kan bij de locatie. Openbaar vervoer: kijk op 9292 naar Haalderen of Bemmel; vanaf de halte is het een korte wandeling.

Open in Google Maps

Geen vrije inloop

Je kunt niet zomaar binnenlopen. Bezoek en afhalen kan alleen op afspraak.

Een afhaalafspraak plan je tijdens het bestellen, of later in je account. Standaard doen we dat op werkdagen, het liefst tussen 13:00 en 17:00. Avondafhalen kan soms, maar alleen in overleg. Zelfstandig ophalen (klaargelegd, 24 uur) kan ook; hoe dat werkt staat op de afhaalpagina.

Bellen en mailen

We nemen de telefoon niet de hele dag op. ’s Ochtends draait de productie; ’s middags zijn we beter bereikbaar. Voor een bestelling of een duidelijke vraag is e-mail of het contactformulier vaak sneller.

Wat je hier kunt laten printen

Heb je een STL of OBJ? Upload het in de price calculator. Je ziet dan een prijsindicatie en kunt direct bestellen. Dat geldt voor FDM-materialen zoals PLA, PETG, ASA en TPU.

Nog geen model, of iets dat verder gaat dan een standaard printje? Dan denken we mee. Resin (SLA/DLP), siliconenmallen, plexiglas, hout, lasergraveren en groter maatwerk lopen via een quote. Dat is geen druk op de knop, maar wel waar we dagelijks mee bezig zijn: maquettes, prototypes, onderdelen die je nergens meer krijgt, series voor vaste klanten.

We zijn géén drukkerij. Geen T-shirts, mokken, flyers of visitekaartjes.

Vanuit Arnhem, Nijmegen en de Betuwe

Haalderen ligt tussen Arnhem en Nijmegen, vlak bij Bemmel. Voor veel mensen uit de regio is dat dichterbij dan het klinkt: even de A15 of N325 op, parkeren bij de deur, print meenemen.

Verzenden blijft de standaard als je niet langs wilt komen. Afhalen is vooral handig als je het snel nodig hebt, of als je toch in de buurt bent.

Frequently asked questions

Welke materialen zijn beschikbaar
Het beschikbaar materiaal is afhankelijk van het 3D model. Over het algemeen is PLA, PLA+, PETG, ABS en ASA direct zelfstandig te bestellen. Materialen zoals Resin en TPU zijn op aanvraag beschikbaar.
Wat zijn de maximale printafmetingen?
We kunnen tot een halve meter aan een stuk printen. Grotere formaten zijn vaan slimmer om op een andere manier te produceren. Vaak zijn de prints het voordeligste tot 256x256x256mm maar 450x450x500mm is soms ook mogelijk voor PLA. We beschikken ook over hulpmiddelen om opgedeelde prints samen te smelten tot een geheel. Indien nodig kunnen we deze naad zelfs wegwerken.

Alle vragen